top of page

9+

KESKMINE KLIENDI RAHULOLU

900+

RAHULOLEVAT
KLIENTI

1200+

EDUKAT

PROJEKTI

20+

AASTAT

KOGEMUST

200+

EKSPERTI MEIE

VÕRGUSTIKUS 

ok-4354mv.jpg

MEIE

LUGU

Oleme Eestis ainulaadne võrgustikul põhinev koolitus- ja konsultatsiooniettevõte. Meie põhitegevuseks on selliste koolitus- arendus-, nõustamisprojektide kokkupanemine ja eestvedamine, mille elluviimisesse on vaja kaasata mitmeid erinevate valdkondade koolitajaid, eksperte, mentoreid või nõustajaid.

 

Meie võrgustikku kuulub üle 200 hinnatud eksperdi, kelle hulgas on nii professionaalsed konsultandid ja koolitajad kui ka edukad praktikutest ettevõtjad ja juhid. Meie eksperdid on oma ala tegijad erinevatest valdkondadest nagu strateegia ja äriplaneerimine, juhtimine, tootearendus, teenusedisain, müük ja turundus, tootmine ja protsessid, finantseerimine, jne. Lisaks ekspertidele teeme palju koostööd ka teiste professionaalseid teenuseid pakkuvate ettevõtetega (nt koolitus, finantsanalüüs, disain, PR, IT, jmt)  ja nende meeskondadega, et pakkuda oma klientide erinevatele väljakutsetele terviklikke lahendusi.

 

Meie poole tasub pöörduda ka sooviga saada nõu ärimudeli, strateegia või arenguplaani teemadel. Viime läbi strateegiasessioone ja aitame seada sihte. Analüüsime, kuidas te täna tegutsete ja mida saaks teha paremini ja tulemuslikumalt.

Ja tähelepanu kõik turismivaldkonnas tegutsejad! Meie ridadesse kuulub hulgaliselt turismivaldkonna eksperte eesotsas meie enda Ülle Puustusmaaga. Aitame teil välja töötada atraktiivseid turismiteenuseid ning muuta olemasolevad teenused klientidele äärmiselt nauditavateks. Seda abi ja teadmist saab hankida nii nõustamise kui ka koolituste vormis.

Oleme veendunud, et kui midagi on mõtet teha, siis on seda mõtet teha hästi.

 

Väärtustame nii oma meeskonnas kui ka koostöös klientidega vastastikust usalduslikku suhet, mis annab meile tegutsemisvabaduse parimate tulemuste nimel. Soovime, et meiega koos töötamisest tunneksid rõõmu kõik osapooled.

 

Peame oma tugevateks külgedeks laia kontaktvõrgustikku valdkondlikest ekspertidest, mitmekülgset ja pikaajalist kogemust suuremahuliste ja keerukate arendusprojektide elluviimisel ning soovi anda alati endast parim. Oskame ja tahame projekte juhtida ideest aruandeni ja igal sammul vahepeal. Oleme eriti uhked oma kogenud meeskonna, stabiilse arengu ja pika ajaloo üle.

 

Korraldame koolitusprogramme vastavalt Täiskasvanute koolituse seadusele, Täiendkoolituse standardile ja Haridus- ja Teadusministeeriumiga kooskõlastatud õppekavadele. 

bottom of page